ремонт кавоварок Івано-ФранківськСьогодні ми виходимо на принципово новий рівень обслуговування клієнтів, пропонуючи комплексний сервіс по ремонту кавоварок, який включає в себе наступні переваги для замовника:
– Професійна діагностика пристрою,  що дозволяє визначити характер дефекту і розробити найбільш ефективний алгоритм його усунення;
– Технічно-грамотний ремонт кавоварок з акуратним розбиранням і складанням пристрої;
– Використання виключно сертифікованих деталей;
– Тестування відремонтованого обладнання;
– Надання гарантій і чеків, що підтверджують витрати на ремонт;
– Компетентні консультації про правильне використання кавоварок;
– Адекватні ціни за хорошу роботу

Таким чином, звернувшись в нашу компанію з приводу ремонту кавоварок, Ви отримуєте можливість скористатися цивілізованим чітко організованим сервісом. Наші майстри відстежують всі новинки ринку кавоварок, що дозволяє бути в курсі всіх нових технологічних і конструкторських особливостей передових моделей цього класу. За бажанням замовника укладаються договори на технічне обслуговування кавоварок безпосередньо на виробництві з гарантією безкоштовного ремонту в разі непередбаченої поломки. Союз високої культури обслуговування і безумовного професіоналізму є основою для зростання кількості вдячних клієнтів, що в свою чергу зміцнює репутацію компанії і відкриває нові горизонти для вдосконалення послуг, що надаються.

               Ремонт автоматичних кавоварок

Якщо виходить з ладу кавоварка, що працює в домашніх умовах, то це півбіди – прожити кілька днів без улюбленого напою цілком можливо. Але поломка такого пристрою в кафе або ресторані може принести серйозні збитки, які може виключити оперативний ремонт кавоварок у виконанні наших фахівців. За кілька років роботи в області технічного обслуговування  кавоварок різного класу, наші майстри напрацювали ефективні алгоритми, які допомагають швидко і при мінімальних витратах повернути в стрій несправність приладу.

        За результатами діагностики ми готові провести наступні види ремонту  кавоварок:

– Комплексна чистка агрегату;
– Відновлення робочого бойлера;
– Установка нової помпи;
– Заміна термостата;
– Перебирання насоса;
– Ревізія електронної системи управління із заміною необхідних деталей;
– Відновлення електрошнурів і розеток

З метою максимального зниження витрат клієнта, наші майстри завжди намагаються відновити вийшла  деталь, що вийшла з ладу  і тільки в крайньому випадку вдаються до заміни зношеного вузла або механізму. В процесі ремонтних робіт дотримуються всі запобіжні заходи та правила електробезпеки. Відновлене обладнання тестується у всіх робочих режимах, після чого ремонт кавоварок вважається закінченим.

            Причини виходу кавоварок з ладу

Сучасна кавоварка – це апарат, який працює на основі поєднання трьох недружніх середовищ – температури, електрики і води. Природно, що ці фактори можуть бути найбільш серйозним ризикам поломки, тому позаплановий ремонт кавоварок – явище досить поширене. Кавоварочне обладнання – це один з небагатьох видів побутової техніки, яка часто виходить з ладу через об’єктивні причини, а не під впливом людського фактора.

            Найбільш часті причини поломок кавоварок:

– Низька якість води;
– Природний знос деталей;
– Нестабільність напруги в електромережі;
– Несвоєчасне обслуговування;
– Недбала експлуатація;
– Потрапляння в робочий контейнер сторонніх предметів
Як показує практика, навіть найскладніший ремонт кавоварок економічно вигідний для клієнта – заміна цього дорогого устаткування вимагає серйозних витрат. Найчастіше з ладу виходять термостат і помпа, що обумовлено самим принципом роботи кавомашини в режимі перепаду температур і постійного нагнітання води. Від роботи всіх компонентів цього устаткування безпосередньо залежить якість виготовленого напою, тому якщо ви помітили, що ваш улюблений напій став чи занадто холодним, або занадто гарячим – ремонт кавомашини не за горами.

В якості загальних рекомендацій щодо правильної експлуатації кавомашини можна порадити використовувати мережеві фільтри електроживлення, які стабілізують вхідну напругу. Крім того, слід регулярно чистити дозатор і не допускати появи накипу. Для додаткового очищення води можна поставити очищуючий фільтр на водовід, , і найголовніше – акуратно використовувати клавіші управління і розташовувати кавоварку на стійкій поверхні, щоб уникнути падіння в процесі роботи.

«ІФ Сервіс» – це бездоганна якість ремонту кавоварок, перевірена часом.

Вартість ремонту кавомашини визначається в процесі первинної діагностики

Ремонт кавоварок та кавових апаратів в Івано-Франківську
4.63 (92.5%) 16 votes