Підібрати дійсно хороший телевізор – завдання з непростих. Щоб вибір був не “пальцем в небо” пропонуємо вам ознайомитися з декількома пунктами, як варто оцінювати вподобану модель і підібрати прилад, який стане невід’ємною частиною вашої кухні.
Одним з основних критеріїв, за яким ви повинні вибрати розмір діагоналі телевізора – її сумісність з розширенням. Цифрами позначено кількість точок, або пікселів, які доступні у вашій моделі телевізора. Від розширення безпосередньо залежить якість зображення і чіткість картинки. Але перед тим як вибрати вподобану вам модель, потрібно розрахувати співвідношення розширення, діагоналі і відстані від глядача до екрану. Чим вище розширення, тим меншу відстань потрібно глядачеві, щоб без втрат якості і навантаження для очей.
Наприклад, для телевізора з розширенням 635 р і розміром 32 дюйма найкраще підійде відстань для перегляду в два з половиною метра. Але якщо ваш ТВ-приймач володіє більш високою роздільною здатністю (при тому ж розмірі екрану в 32 дюйми), відстань зменшується до двох метрів. Дотримуючись цих правил, ви зможете вибрати найбільш оптимальний варіант для вас, і гарантовано не помилитеся при здійсненні покупки.
Додатковий критерій для вибору – технологія виробництва екранів.
Кожна з технологій відрізняється унікальними характеристиками (якість зображення, контраст, жорсткість, розмір), які необхідно враховувати, якщо ви хочете вдало вибрати телевізор. Сучасний ринок пропонує своїм покупцям такі технології виробництва як:
- Рідкокристалічний екран. Найбільш популярний і поширений варіант в наші дні.
- Плазмовий екран. Є попередником рідкокристалічних виробів.
- Кінескопні вироби. Прекрасно знайомі кожному з нас апарати, візитною карткою яких є значний розмір і вага. Особливо популярні серед поціновувачів «старої школи».
Рідкокристалічні вироби відрізняються прекрасною картинкою і можуть випускатися навіть з маленьким розміром екрану. Але все ж залишаються невеликі недоліки, такі як проблеми з кутом огляду і недостатньою контрастністю.
Плазмові варіанти улюблені телевізори всіх шанувальників величезних екранів. Але не варто забувати про один нюанс – екрани менше 50 дюймів не здатні відтворювати Full HD.
Телевізор з кінескопом прослужить вам довгі роки, але в якості зображення він не в змозі конкурувати з вищеназваними побратимами. Хоч як би рекламували сучасні технології виготовлення, і хоч як мене намагалися виробники РК і плазмових екранів переконати покупців у їх видатної довговічності, кінескопні варіанти назавжди залишаться найбільш надійними.
Який варіант вибрати – особиста справа кожного. Головне – не робити необдуманих вчинків і не приймати поспішних рішень. Якщо ви просто підете на поводу у реклами і гучних заяв компаній-виробників, ви ризикуєте витратити гроші даремно, не домігшись бажаного результату. Досить часто можна прочитати відгуки незадоволених покупців, які придбали дорогу надсучасну техніку за шалені гроші, згодом не виправдала їхніх надій.
Всьому виною відсутність індивідуального підходу при виборі – навіть якщо техніка повністю відповідає всім сучасним стандартами, відсутність індивідуального підходу здатна геть знищити більшу частину переваг. Озбройтеся всієї наведеної в даному огляді інформацією, і тоді ви гарантовано зробите правильний вибір.
Компанія ” Іф Сервіс ” виконує ремонт побутової техніки по всій Івано-Франківській області. Щоб викликати майстра додому телефонуйте за номерами: (068) 189 94 96; (050) 246 24 16 і переконайтеся в професійності наших майстрів по ремонту телевізорів.