Звернувшись в нашу компанію, Ви зможете оцінити такі ключові моменти сервісу по ремонту пральних машин в Івано-Франківську:

 • – Висока оперативність ремонтних робіт;
 • – Точна діагностика;
 • – Використання першокласних деталей і комплектуючих;
 • – Корисні рекомендації по експлуатації побутової техніки і застосування засобів побутової хімії;
 • – Цілодобовий прийом замовлень через форму на сайті;
 • – Гарантія на проведені роботи;
 • – Виїзд фахівця в зручний для замовника час;
 • – Конкурентоспроможні ціни.

Наша професійна репутація є запорукою високої якості обслуговування кожного замовлення. Якщо у вас зламалася пральна машинка – просто зателефонуйте 0681899496 або 0502462416 , і найближчим часом будь-яка проблема буде вирішена зовсім недорого.

         

Ремонт пральної машини відбуватиметься у Вас на дому в Івано-Франківську

Пральна машина належить до габаритної побутової техніки, яка, до того ж, через наявність противаг, відрізняється достатньою масивністю. Відключення і транспортування пралки процес трудомісткий і клопіткий, особливо, якщо побутова техніка розташована в багатоповерхових будинках.

“ІВ Сервіс” вирішує цю проблему дуже просто – Вам пропонується виїзд кваліфікованого фахівця додому, з набором необхідних інструментів і запасних частин. Відразу відпадає дві серйозні проблеми – транспортування побутової техніки в сервісний центр і доставка відремонтованого агрегату назад.

Наші майстри проведуть діагностику з метою виявлення неполадок, підберуть необхідні для заміни деталі, після чого буде здійснено кваліфікований ремонт і видана гарантія на роботи і замінені деталі. У процесі ремонту, відключення і підключення пральної машини до мереж водопостачання проводиться безкоштовно.

Як показує практика, виклик майстра додому – це взаємовигідна процедура, тому що виконавцю не потрібно турбуватися про збереження відремонтованої техніки в процесі транспортування, а замовник отримує необхідні послуги прямо на місці і зовсім недорого.

         

Типові ознаки несправностей пральних машин

 1. – Під час роботи пралки-автомата видається гуркіт і скрегіт. Це дуже серйозно, адже сьогодні машинка просто шумить, а завтра барабан може заклинити остаточно. Причина такого шуму – або сильний знос підшипників, або потрапляння в бак стороннього предмета. Повна діагностика з виїздом майстра додому допоможе встановити точну причину і вибрати оптимальний алгоритм ремонту пральної машини.
 2. – Пральна машина не включається. Це вже не непряма ознака несправності – це реальна поломка. Причин може бути безліч, починаючи від проблем з розеткою або проводкою і закінчуючи повним виходом з ладу плати управління. Без огляду неможливо оцінити витрати на ремонт пральних машин при даній несправності.
 3. – Машинка не зливає воду і не віджимає білизну. Іноді подібне супроводжується підтікання води на підлогу. Найнебезпечніша проблема, так як це не просто зламана пральна машина, це ще і затоплені сусіди знизу. Якщо поломка не супроводжується протіканням, то рекомендується викрутити пробку-фільтр і промити його. Якщо дана процедура не принесла результату, то ремонт пральних машин буде мати профілактичний характер: усунення засмічення в зливному насосі або заміна недієздатною помпи.
 4. – У пральної машинки не крутиться барабан. При відсутності належного обертання барабана найчастіше майстер діагностує електродвигун, приводний ремінь і таходатчика. Обрив ременя у пральних машин – нерідке явище. Приводний ремінь пральних машин рветься або в наслідок природного зносу, або через дисбаланс і часте перевантаження агрегату. Електромотор найчастіше виходить з ладу не цілком, так як зношуються графітові щітки двигуна. Заміна щіток відноситься до компонентного ремонту пральних машин на дому.
 5. Пральна машина не гріє воду. Серйозна несправність, так як в холодній воді якість прання помітно знижується. У даній ситуації в 90% випадків проблема криється в нагрівальному елементі. Найчастіше досить його просто замінити. Щоб ремонт пральних машин, що полягає в заміні тена, проводити якомога рідше, потрібно проводити періодичне сервісне обслуговування пральних машин за допомогою засобів для зняття накипу.
 6. Збилися програмні установки пральної машини. Дана поломка може проявлятися по-різному: включається неправильний режим прання, програма може некоректно відпрацьовувати, машинка зависає на різних функціях. Щоб вирішити цю проблему необхідно виконати ремонт електронного модуля пральної машини, а іноді і зовсім замінити на новий.

Поширені причини поломки пральних машин

Незважаючи на те, що сучасні технології надають у розпорядження споживача надійну і практичну побутову техніку, людський фактор і об’єктивні причини найчастіше призводять до необхідності ремонту побутових пральних машин.

Серед частих поломок пральних машин можна перерахувати наступні фактори:

– Перепади напруги в електромережі;
– Низька якість води;
– Відсутність зовнішніх фільтрів;
– Неправильна установка і підключення;
– Наявність сторонніх предметів в речах;
– Експлуатація побутової техніки в умовах низьких температур;
– Відсутність або несвоєчасне проведення профілактичних заходів з чищення агрегату;
– Підвищена вологість в приміщенні;
– Використання неякісних засобів для прання

Однак дотримання всіх правил експлуатації пральної машини не гарантує довгострокової служби цього складного агрегату. Існують так звані заводські дефекти, які усуваються по гарантії виробником. Крім того, більшість вузлів і механізмів має встановлений робочий ресурс, після закінчення якого, необхідний технічно-грамотний ремонт або обслуговування.

  Сертифіковані запчастини – основа якісного ремонту

Пропонований нами ремонт пральних машин охоплює всі види поломок, включаючи вихід з ладу електронних плат, рідкокристалічних екранів і кнопок управління. Використання в процесі ремонту виключно сертифікованих деталей – запорука бездоганної якості ремонтних робіт.

Сьогодні наші майстри готові здійснити наступні заходи:

 • – Чистка вбудованого фільтра;
 • – Заміна ременя приводу, кнопок управління, електричних та електронних модулів;
 • – Заміна тена, помпи, підшипників, вентилятора сушки, двигуна або барабана;
 • – Правильна установка пральної машини;
 • – Профілактика всіх вузлів і механізмів

На проведені роботи  клієнту видається гарантія терміном 1 місяць, згідно з якою, замовник має право вимагати безкоштовного ремонту в разі виходу побутової техніки з ладу раніше зазначеного гарантійного терміну.

        Коли терміновий ремонт пральної машини  технічно неможливий?

Ми прекрасно розуміємо, що без сучасної пральної машини обійтися важко, тому завжди намагаємося максимально скоротити час ремонту. Але не завжди це можливо.
Оперативний ремонт автоматичної пральної машини неможливий, якщо немає необхідних запчастин в наявності та в продажу. У таких ситуаціях необхідно робити запит виробнику, на замовлення такої деталі. Зазвичай, на обробку заявки, виробництво деталі і відправку йде від декількох тижнів, до декількох місяців.
Вийти з такої ситуації можна, замінивши оригінальну запчастину на аналог від іншого виробника. Це не завжди допустимо і немає гарантії, що така деталь буде працювати з такою ж ефективністю, як і оригінальна.
Відсутність потрібної деталі для пралки – не єдина причина тривалого ремонту. Якщо причина поломки пральної машини пов’язана з неправильною установкою агрегату, то її попередньо потрібно перепідключити до комунікацій. Потім, в залежності від моделі, пральна машина потрапляє в ремонт до компетентного фахівця.
Як ви самі могли помітити, не завжди є можливість провести ремонт пральної машини швидко і в той же час – технічно грамотно. Проте, ми завжди прагнемо час ремонту пралки максимально зменшити, щоб не змушувати своїх клієнтів довго чекати.
Ми виконаємо ремонт пральних машин будь-якої складності з виїздом в будь-який район Івано Франківська, аби ви мали змогу користуватися такою необхідною і звичною для нас усіх технікою.

     

 Грамотно проведений ремонт і профілактика – запорука довговічної роботи

Ремонт побутової техніки цього класу – завдання складне у всіх відносинах. Як вже було сказано вище, пральні машинки мають велику вагу і габарити, що ускладнює ремонт на місці. Головне завдання майстра по ремонту пральних машин – визначити конкретну поломку без повного розбору агрегату.

Попередня діагностика дозволяє точно виявити технічні дефекти і намітити шляхи для швидкої ліквідації існуючих проблем. Подібний алгоритм ремонту пральних машин скорочує тимчасові витрати, забезпечуючи ремонтним роботам високу результативність. У разі відсутності у майстра необхідної деталі, після демонтажу, нова запчастина буде доставлена до Вас додому найближчим часом.

Сучасні пральні агрегати – це високотехнологічне обладнання, яке працює на кордоні двох недружніх середовищ – електрики і води, що обумовлює дотримання певних правил експлуатації і обслуговування.

Для запобігання позапланового ремонту, ми рекомендуємо замовляти в нашому сервісному центрі профілактику побутової техніки. Це скоротить ризики виходу з ладу прального обладнання та позитивно позначиться на загальній продуктивності.

«ІФ Сервіс» – це ефективний союз серйозного досвіду і цивілізованого сервісу, що дозволяє в найкоротші терміни і з мінімальними втратами повернути в стрій, практично, будь-яку пральну машину прямо у Вас на дому.

Викликати майстра Івано-Франківськ 

Ремонт пральних машин Івано-Франківськ / Іф Сервіс
4.38 (87.56%) 127 votes