Ремонт духовок

Компанія Іф Сервіс проводить роботи по ремонту духових шаф в Івано – Франківську і по Франківській області. Контактні дані тут


Ремонт духових шаф в Івано-Франківську і по області компанією Іф Сервіс

Ремонт духових шаф в Івано-Франківську і по області Ремонт електричних духових шаф як залежних, так і незалежних, міцно входять в ужиток. Зараз, практично на кожній кухні, замість старих електроплит вітчизняного виробництва, які майже ніхто не ремонтує, встановлюються імпортні електроплити. Вони більш компактні і багатофункціональні, економніше витрачають електроенергію і з їх допомогою набагато швидше відбувається нагрів і приготування їжі. Ми здійснюємо ремонт електродуховок, якщо вони ламаються і в вихідний і у вечірній час.

Вбудовувані духовки компактні і дозволяють економніше витрачати простір кухні. Ергономічний дизайн духовок, ремонтується завжди при поломці і не порушується, підходить практично до кожної кухні. Велика колірна гамма електричних шаф дозволяє втілювати на практиці найпередовіші дизайнерські рішення. Ремонт вбудованих духовок проводиться на кухні у вашій присутності з демонтажем і подальшою установкою духовки на місце.

Наявність додаткових функцій у духової шафи дозволяє застосовувати під час приготування ці опції. Це такі поширені опції як електрогриль, конвекція, які ремонтують наші майстри, а при наявності таймера приготування вже не доведеться багато часу витрачається на стояння біля плити. Також більшість багатофункціональних електродуховок оснащуються електровертелом. А, ось вбудований СВЧ-нагрівач зустрічається далеко не у всіх моделях – він є, наприклад, в моделях BOSCH, SIEMENS, MIELE, WHIRLPOOL.

Але, які би не хороші були всі вищеперелічені функції, іноді вони перестають працювати, перегорає тен електрогриль, свч-випромінювач виходить з ладу, вигорають контакти перемикачів режимів нагріву, при необережному поводженні розбивається скло духової шафи – доводиться його замінити, і тоді до Вас на допомогу прийдуть фахівці нашого сервісного центру Іф Сервіс і допоможуть відновити працездатність вашої духовки, і зроблять ремонт духової шафи.


 

Оцініть будь ласка