Звернувшись в наш сервісний центр з приводу ремонту холодильників, Ви зможете на практиці переконатися в наступних принципах роботи, які привертають увагу клієнтів до нашої пропозиції:

 • – Оперативний виїзд майстра додому в будь-який зручний для клієнта час;
 • – Діагностика того, що вийшло з ладу з локалізацією технічної проблеми;
 • – Професійний ремонт з установкою високоякісних запасних частин;
 • – Перевірка відремонтованої техніки в робочому режимі;
 • – Видача гарантій на ремонтні роботи та встановлені деталі;
 • – Корисні поради по грамотній експлуатації побутового холодильного обладнання.

Такий формат обслуговування замовлень надає клієнтам комфортні умови для відновлення працездатності холодильного обладнання. Ми розуміємо, що холодильник – це невід’ємна частина нашого побуту, відсутність якої призводить до серйозного дискомфорту, особливо в літню пору. Тому професійна оперативність всіх дій лежить в основі ремонтних робіт цієї категорії. Висока швидкість, бездоганна якість ремонту холодильників і доступні ціни на надані послуги та запасні частини – ось три основні речі, які дозволяють повністю враховувати інтереси клієнта.

                                Ремонт холодильників на дому – взаємовигідне рішення

Транспортування холодильника – це непросте завдання, яке ускладнюється необхідністю делікатного перевезення обладнання з метою збереження значущих вузлів і зовнішніх деталей. Ми пропонуємо кваліфікований ремонт холодильників на дому,  це зручне і вигідне рішення влаштовує більшість клієнтів. Після Вашого дзвінка за вказаною адресою приїде майстер з необхідним інструментарієм і набором запасних частин. Після покрокової діагностики, технічна проблема буде виявлена і оперативно ліквідована. Таким чином, клієнтові не потрібно турбуватися про транспорт і вантажників, а виконавцю ремонтних робіт – про дбайливу доставку відремонтованого обладнання замовнику. Ремонт холодильника на дому – це повсюдна практика, яка є найбільш вигідним для обох сторін варіантом.

                                         Поширені причини несправностей холодильників

Технологічна революція 21 століття дозволяє виробникам поставляти на ринок надійне і практичне холодильне обладнання, проте різні об’єктивні і суб’єктивні чинники в будь-який момент можуть стати причиною ремонту холодильників. Серед основних моментів, що призводять до поломки побутової техніки цієї категорії, варто відзначити наступні:

– Нестабільна напруга в електричній мережі – найбільш поширений негативний фактор;
– Зниження функціональності ущільнювальної гуми;
– Відкрита протягом тривалого часу дверцята холодильника;
– Установка холодильника поблизу опалювальних приладів;
– Наявність прямих сонячних променів особливо в регіонах з жарким літом;
– Механічні пошкодження трубопроводів і компресорів;
– Розміщення в холодильній камері гарячих продуктів

Відсутність обертових деталей визначає тривалий термін служби холодильного обладнання, однак вітчизняні електричні мережі здатні звести нанівець всі досягнення виробників цієї побутової техніки. Більш того, в деяких особливо серйозних випадках ремонт холодильника просто невигідний через дуже високу вартість робіт і нових деталей. Наші майстри, об’єктивно оцінивши ситуацію, завжди допоможуть корисною порадою про економічну доцільність капітального ремонту холодильного обладнання.

   Професійні секрети ремонту холодильників

За роки відновлення різноманітної холодильної техніки, включаючи агрегати нового покоління, наші майстри отримали необхідні знання та вміння, що дозволяють здійснювати результативний ремонт холодильників будь-якої моделі. Головний секрет майстерності – це покрокова діагностика, що дозволяє при наявності відповідних вимірювальних приладів точно визначити поломку і усунути дефект. Сьогодні ми готові замінити такі вузли і механізми, що вийшли з ладу:

 • – Терморегулятор;
 • – Компресор;
 • – Пусковий і захисне реле;
 • – Електронні плати;
 • – Елементи електричного кола;
 • – Трубопровід з холодоагентом;
 • – ТЕН системи відтавання;
 • – Вентилятор

Крім того, в процесі діагностики буде визначено стан капілярної трубки випарника і фільтру осушувача, і в разі виявлення засмічень ці компоненти будуть акуратно очищені. Всі пропоновані рішення технічно виправдані і допомагають досягати високої результативності ремонту холодильників. Покрокова діагностика повністю виключає можливість помилки і заміни справної запчастини.

З урахуванням того, що сучасні холодильники є складними агрегатами, оснащеними електронними системами автоматичного контролю, для успішного ремонту такої техніки необхідні знання у відповідних областях. Наявність декількох кліматичних зон в холодильній шафі на увазі принципово новий підхід до діагностики та ремонту холодильників нового покоління. Наші майстри готові повернути в стрій найскладніше побутове обладнання цієї категорії, працюючи в рамках опублікованих теоретичних викладок про пристрій і принципи функціонування відповідних моделей. Таким чином, на базі поєднання передових ідей і технологій, здійснюється комплексний ремонт «інтелектуальної» холодильної техніки.

Сервісний центр «ІФ Сервіс» сьогодні встановлює нові стандарти в обслуговуванні населення, пропонуючи високоякісний ремонт холодильників на основі доступних цін і гарантій виконавця.

Ремонт холодильників в Івано-Франківську / Іф Сервіс
4.54 (90.81%) 74 votes