Звернувшись в наш сервісний центр з приводу ремонту холодильників в Івано-Франківську, Ви зможете на практиці переконатися в наступних принципах роботи, які привертають увагу клієнтів до нашої пропозиції:

 • – Оперативний виїзд майстра додому в будь-який зручний для клієнта час;
 • – Діагностика того, що вийшло з ладу з локалізацією технічної проблеми;
 • – Професійний ремонт з установкою високоякісних запасних частин;
 • – Перевірка відремонтованої техніки в робочому режимі;
 • – Видача гарантій на ремонтні роботи та встановлені деталі;
 • – Корисні поради по грамотній експлуатації побутового холодильного обладнання.

Такий формат обслуговування замовлень надає клієнтам комфортні умови для відновлення працездатності холодильного обладнання. Ми розуміємо, що холодильник – це невід’ємна частина нашого побуту, відсутність якої призводить до серйозного дискомфорту, особливо в літню пору. Тому професійна оперативність всіх дій лежить в основі ремонтних робіт цієї категорії. Висока швидкість, бездоганна якість ремонту холодильників і доступні ціни на надані послуги та запасні частини – ось три основні речі, які дозволяють повністю враховувати інтереси клієнта з Івано-Франківська.

                                Ремонт холодильників на дому – взаємовигідне рішення

Транспортування холодильника – це непросте завдання, яке ускладнюється необхідністю делікатного перевезення обладнання з метою збереження значущих вузлів і зовнішніх деталей. Ми пропонуємо кваліфікований ремонт холодильників на дому,  це зручне і вигідне рішення влаштовує більшість клієнтів. Після Вашого дзвінка за вказаною адресою приїде майстер по Івано-Франківську з необхідним інструментарієм і набором запасних частин. Після покрокової діагностики, технічна проблема буде виявлена і оперативно ліквідована. Таким чином, клієнтові не потрібно турбуватися про транспорт і вантажників, а виконавцю ремонтних робіт – про дбайливу доставку відремонтованого обладнання замовнику. Ремонт холодильника на дому – це повсюдна практика, яка є найбільш вигідним для обох сторін варіантом.

                                         Поширені причини несправностей холодильників

Технологічна революція 21 століття дозволяє виробникам поставляти на ринок надійне і практичне холодильне обладнання, проте різні об’єктивні і суб’єктивні чинники в будь-який момент можуть стати причиною ремонту холодильників. Серед основних моментів, що призводять до поломки побутової техніки цієї категорії, варто відзначити наступні:

– Нестабільна напруга в електричній мережі – найбільш поширений негативний фактор;
– Зниження функціональності ущільнювальної гуми;
– Відкрита протягом тривалого часу дверцята холодильника;
– Установка холодильника поблизу опалювальних приладів;
– Наявність прямих сонячних променів особливо в регіонах з жарким літом;
– Механічні пошкодження трубопроводів і компресорів;
– Розміщення в холодильній камері гарячих продуктів

Відсутність обертових деталей визначає тривалий термін служби холодильного обладнання, однак вітчизняні електричні мережі здатні звести нанівець всі досягнення виробників цієї побутової техніки. Більш того, в деяких особливо серйозних випадках ремонт холодильника просто невигідний через дуже високу вартість робіт і нових деталей. Наші майстри, об’єктивно оцінивши ситуацію, завжди допоможуть корисною порадою про економічну доцільність капітального ремонту холодильного обладнання в Івано-Франківську.

   Професійні секрети ремонту холодильників

За роки відновлення різноманітної холодильної техніки, включаючи агрегати нового покоління, наші майстри отримали необхідні знання та вміння, що дозволяють здійснювати результативний ремонт холодильників будь-якої моделі. Головний секрет майстерності – це покрокова діагностика, що дозволяє при наявності відповідних вимірювальних приладів точно визначити поломку і усунути дефект. Сьогодні ми готові замінити такі вузли і механізми, що вийшли з ладу:

 • – Терморегулятор;
 • – Компресор;
 • – Пусковий і захисне реле;
 • – Електронні плати;
 • – Елементи електричного кола;
 • – Трубопровід з холодоагентом;
 • – ТЕН системи відтавання;
 • – Вентилятор

Крім того, в процесі діагностики буде визначено стан капілярної трубки випарника і фільтру осушувача, і в разі виявлення засмічень ці компоненти будуть акуратно очищені. Всі пропоновані рішення технічно виправдані і допомагають досягати високої результативності ремонту холодильників. Покрокова діагностика повністю виключає можливість помилки і заміни справної запчастини.

З урахуванням того, що сучасні холодильники є складними агрегатами, оснащеними електронними системами автоматичного контролю, для успішного ремонту такої техніки необхідні знання у відповідних областях. Наявність декількох кліматичних зон в холодильній шафі на увазі принципово новий підхід до діагностики та ремонту холодильників нового покоління. Наші майстри готові повернути в стрій найскладніше побутове обладнання цієї категорії, працюючи в рамках опублікованих теоретичних викладок про пристрій і принципи функціонування відповідних моделей. Таким чином, на базі поєднання передових ідей і технологій, здійснюється комплексний ремонт «інтелектуальної» холодильної техніки.

Сервісний центр «ІФ Сервіс» сьогодні встановлює нові стандарти в обслуговуванні населення, пропонуючи високоякісний ремонт холодильників на основі доступних цін і гарантій виконавця.

Ремонт холодильників в Івано-Франківську / Іф Сервіс
4.49 (89.76%) 84 votes