Ремонт мікрохвильових печей проводиться на основі комплексного сервісу, що включає в себе наступні позиції:

– Попередня діагностика на основі знань конкретних особливостей тієї чи іншої моделі;
– Ремонтні роботи з дотриманням техніки безпеки і використанням сертифікованих запасних частин;
– Перевірка відремонтованого обладнання;
– Надання гарантій і рекомендацій по правильному використанню мікрохвильовок

Доступні ціни на ремонт  мікрохвильовки будь-якої складності – це головний принцип нашої маркетингової політики, який допомагає залучати серйозне кількість клієнтів, що цінують адекватну оплату за професійну роботу. Кожен успішно проведений ремонт – це ще один плюс в скарбничку професійної репутації, яка є основою для здорової конкуренції і динамічного просування на ринку технічного обслуговування побутової техніки.

Усталені традиції швидкої реалізації замовлень доповнюються наявністю необхідного асортименту ліцензійних деталей для мікрохвильовок, що в свою чергу дозволяє нашому підприємству відповідально гарантувати якість проведеного ремонту мікрохвильових  печей.

 

Мікрохвильова піч вже давно стала частиною нашого буденного життя. І тим більш неприємні ситуації, коли ваша мікрохвильовка перестає нормально функціонувати. Щоб оперативно і, головне, недорого вирішити проблему, скористайтеся сервісними послугами центру «Іф Сервіс»!

У яких випадках потрібен Ремонт мікрохвильових печей ?
Приводом для звернення до сервісного центру «Іф Сервіс» стають ситуації, при яких мікрохвильовка подає такі сигнали:

  • не гріє,
  • не реагує на встановлені програми,
  • не вмикається,
  • іскрить всередині,
  • не обертає тарілку,
  • видає дивні звуки і запахи.


Якщо мікрохвильова піч не справляється з функціями підігріву, то це говорить про поломку магнетрона, високовольтного діода або масляного генератора. Відсутність відповіді на задані команди вказує на збої в роботі електронного модуля управління. Коли перегорає високовольтний запобіжник, то апарат зовсім перестає включатися. Поява іскор говорить про поломку слюдяної пластини, а сторонній запах – про збої трансформатора. Якщо перестала обертатися тарілка в печі, значить, вийшов з ладу привідний механізм. Всі перераховані вище ознаки свідчать про те, що потрібно терміновий Ремонт мікрохвильових печей в Івано-Франківську.

Переваги звернення до нас

Основний напрямок діяльності сервісного центру «Іф Сервіс» – установка і обслуговування побутової техніки. У компанії працюють професійні та підготовлені майстри, здатні впоратися з поломкою будь-якої складності. У цьому їм суттєво допомагає виробнича база, яка оснащена найкращим обладнанням і інноваційним інструментарієм.

Терміновий Ремонт мікрохвильових печей  від центру «Іф Сервіс» – це можливість повернути в стрій свій важливий кухонний апарат за найдоступнішою ціною!

Ремонт мікрохвильової печі (мікрохвильовки) в Івано-Франківську / Іф Сервіс
4.76 (95.24%) 21 votes