Сервісний центр “Іф Сервіс” пропонує послуги з діагностики, профілактичного обслуговування і ремонту посудомийних машин вдома у замовника або в сервісному центрі в Івано-Франківську. Ремонт посудомийних машин виконують грамотні фахівці нашого сервісного центру. Ремонт проводиться в стислі терміни, професійно і недорого.

Посудомийні машини міцно увійшли в життя сучасної людини. Багато вже не можуть уявити, як обходилися раніше без таких агрегатів. І це не дивно: машина позбавляє від такого неприємного заняття, як миття посуду, і дозволяє заощадити час.

Машини випускаються різними брендами. Всі вони відрізняються за різними характеристиками: кількістю опцій, дизайну, вартості. Але в більшості дана техніка відрізняється високою якістю і довговічною роботою. Хоча, з плином часу будь-яка посудомийна машина може зламатися.

Причини поломок посудомийних машин

Чому в роботі посудомийних машин можуть статися збої? Ремонт посудомийної техніки може знадобитися з різних причин, серед яких:

 • Неправильний монтаж агрегату. Наприклад, якщо посудомийну машину встановили на нерівній поверхні, можуть виникнути вібрації, через які всім вузлам і деталям буде завдано непоправної шкоди.
 • Відсутність профілактичного обслуговування. Якщо вимоги по ТО, такі, як заміна фільтра в посудомийній машині і регулярне чищення, не виконуються, агрегату, рано чи пізно, знадобиться ремонт.
 • Погана якість електропостачання. Перепади напруги в електромережі – одна з причин неполадок в роботі посудомийної машини.
 • Неякісна вода у водопроводі. Використання поганої води зазвичай призводить до утворення накипу на важливих вузлах машини, тому вони ламаються.

Всі перераховані причини можуть привести до різних несправностей посудомийної машини. До числа найбільш поширених поломок агрегатів можна віднести:

 • Збої в роботі електроніки, наприклад, перегорання програматора, через якого програми миття посуду виконуються некоректно;
 • Неполадки в системі гідравліки, наприклад, розгерметизація машин, виникнення протікань, а також проблеми з подачею і зливом води;
 • Несправності механічних вузлів, наприклад, збої в роботі насоса зливу, відсутність нагріву води через перегорання нагрівального елементу, а також знос деталей.

При виникненні неполадок в роботі посудомийних машин не варто проводити самостійний ремонт техніки вдома. Інакше робота, виконанана користувачем, може вивести машину з ладу остаточно. Зверніться до професіоналів по ремонту такої техніки, і вони ліквідують будь-які несправності якісно і в стислі терміни.


Ремонт посудомийних машин від “Іф Сервіс”

СЦ “Іф Сервіс” вже більше 4-ох років виконує ремонт різної побутової техніки в Івано-Франківську, в тому числі і посудомийних машин. Фахівці нашого сервісу знайомі з усіма технічними особливостями даних агрегатів, тому вони можуть виконати ремонт посудомийної машини будь-якої складності. В активах нашого сервісу є спеціальне обладнання, що дозволяє робити діагностику і ремонт посудомийних машин максимально якісно і швидко. Крім того, у нас налагоджені партнерські відносини з постачальниками оригінальних деталей до різної техніки, за допомогою яких ремонт агрегатів може бути виконаний максимально якісно.

Ми виконуємо ремонт посудомийних машин різних брендів, серед яких: Bosch, Electrolux, Ariston, Miele, Hansa, Siemens, AEG, Beko та інші.
Наші майстри відновлюють працездатність машин відомих торгових марок і надають гарантію на всі види робіт, а також на запчастини, які використовуються для ліквідації несправностей.


Майстерня “Іф Сервіс” пропонує широкий комплекс послуг, серед яких:

 • безкоштовна діагностика несправностей техніки;
 • виїзд майстрів на будинок до замовника з 9 ранку до 18 вечора, з понеділка по суботу (Івано-Франківськ та область);
 • проведення ремонту різної складності: від простого до капітального;
 • транспортування техніки з серйозною поломкою в сервісний центр і її повернення після проведення ремонту;
 • профілактичні заходи.

Вартість ремонту варіюється в розумних межах. Щоб зробити заявку на ремонт і виїзд майстра, необхідно зателефонувати до нас за телефонами, вказаними на нашому сайті, або заповнити форму зворотного зв’язку.


Розрізняють декілька типів ремонту.

1. Дрібний ремонт і технічне обслуговування

Заміна або ремонт деталей які не потребують великих трудових витрат (верхня і задня кришки, мережевий шнур, цоколь, декоративні елементи, легкознімні ручки, люк в зборі, наливний шланг, решіток підстав пальників фільтрів), а також технічне обслуговування, яке включає в себе інструкція з експлуатації .

2. Ремонт 1 категорії (ремонт середньої складності)

Заміна або ремонт вузлів і деталей, що не входять в категорії дрібного та капітального ремонту: вимикачів, блоків перемикачів, блоку затримки таймера сушки, модуля управління двигуном, панелі управління, реле рівня, зливного насоса, командного апарату, двигуна, усунення засмічення, витяг сторонніх предметів.

3. Ремонт 2 категорії (капітальний ремонт)

Заміна або ремонт, що вимагає повного розбирання машини. Цей ремонт проводиться тільки у сервісному центрі.

Ремонт посудомийних машин в Івано-Франківську / Іф сервіс
5 (100%) 5 votes