ремонт пилососаПрактикуючий нашим сервісним центром  ремонт пилососів реалізується в рамках наступних принципів:

– Ремонт будь-яких модифікацій пилососів , включаючи високотехнологічні моделі нового покоління;
– Використання сертифікованих деталей;
– Тестування відремонтованих пилососів в різних робочих режимах;
– Надання консультацій по експлуатації побутової техніки;
– Видача гарантій на відновлене обладнання;
– Доступні ціни на роботу і запчастини

У всіх випадках для ефективного ремонту тієї чи іншої моделі пилососа використовується об’ємний багаж інженерних знань технічної частини побутових приладів, що допомагає провести точну діагностику і визначити конкретну проблему. Саме знання пристрою пилососа є запорукою високої результативності ремонтних робіт. Підтвердженням високої компетентності наших майстрів в даних питаннях став успішний ремонт більше 2000 моделей пилососного обладнання. Подібний досвід ставить нашу пропозицію поза конкуренцією, пропонуючи клієнтам якісну роботу з гарантованими результатами.

Ще один пріоритет нашого комплексного сервісу – це наявність необхідних для ремонту пилососів запасних частин на складі. Вам не доведеться чекати, коли необхідна деталь буде поставлена через стіл замовлень – в більшості випадків ремонт буде проведений за один день, так як у майстра, що виїжджає за викликом з собою завжди є комплект необхідних запасних частин. Конструктивна точність, акуратність і дотримання правил електро безпеки – ще три безумовних плюса пропонованих ремонтних робіт. Звернувшись в наш Сервісний центр, ви отримаєте можливість скористатися всіма перевагами чітко організованого сервісу європейського формату.

       Найбільш часто зустрічаються поломки

При дотриманні правил експлуатації, вказаних в технічній документації, сучасні пилососи здатні працювати без ремонту протягом 10 і більше років. Однак, як і будь-яка інтенсивно використовуюча побутова техніка, ці прилади схильні до різних ризиків, що призводить до ремонту пилососів різної складності. Так, якщо ви помітили, що ефективність всмоктування пилу значно знизилась або всередині корпусу пилососа виникає іскріння, значить, настала необхідність ремонту пилососа, пропонованого нашими майстернями.

       Основні фактори, що призводять до поломки пилососів:

– Перебої в електромережі;
– Тривала робота пилососа в активному або пасивному режимі, що призводить до перегріву двигуна;
– Постійна експлуатація в приміщеннях з підвищеною вологістю;
– Несвоєчасна очистка фільтра;
– Неприпустимий перегин робочих шлангів;
– Потрапляння всередину агрегату або в шланг сторонніх предметів;
– Природний знос вугільних щіток, пружин та інших деталей

Дефекти поділяються на два види – електричні і механічні поломки, причому вихід з ладу електрообладнання зустрічається більш часто. Тому в процесі ремонтних робіт наші майстри використовують необхідні вимірювальні прилади, що дозволяють точно діагностувати та усунути несправність.

Як будь-яке побутове обладнання, яке працює на основі електромеханічних процесів, пилосос потребує регулярних профілактичних робіт, які допоможуть уникнути позапланового ремонту. У разі необхідності наші фахівці готові провести необхідні профілактичні заходи, що підвищують ступінь надійності і зменшують ризики поломки.

        Види ремонту пилососів

Принципи роботи вітчизняних та імпортних пилососів особливо не відрізняються один від одного, тому сьогодні наші майстри готові здійснити ремонт будь-яких моделей, що поставляються на російський ринок. Досить сказати, що в нашій практиці поки не зустрічалися випадки, коли пилососна обладнання не могло бути виправлено в досить короткі терміни.

Види ремонтно-профілактичних робіт, що пропонуються клієнтам «Світ сервісу»:

– Заміна графітових щіток;
– Установка нового вентилятора;
– Заміна двигуна;
– Ревізія і заміна елементів електричного кола шнурів, штепселів, вимикачів;
– Заміна фільтра;
– Повна профілактичне чищення всіх елементів;
– Мастило підшипників

Наші фахівці завжди вибирають той вид ремонту, який: по-перше, буде найбільш ефективний, по-друге, доцільний з точки зору економії коштів замовника, і, по-третє – займе мінімум часу. Незважаючи на відносну простоту пристрою пилососів, кожен випадок вимагає індивідуального підходу і продуманих рішень.  Не рекомендується самостійно розбирати пилосос, а тим більше включати його в мережу в розібраному стані. Наслідки некваліфікованого ремонту пилососів часто призводять до поломки обладнання без можливості відновлення.

Оперативний ремонт пилососів в професійному виконанні наших майстрів – це економічно вигідні рішення, що дозволяють швидко повернути в стрій несправне обладнання.

Ремонт пилососів в Івано-Франківську / Іф Сервіс
4.9 (98.1%) 21 votes