Індукційні плити і варильні панелі міцно увійшли в наше життя ще зовсім недавно, але вже користуються підвищеним попитом завдяки їх хорошим експлуатаційними характеристиками. У числі головних достоїнств плит з індукційною поверхнею числяться практичність, зручність використання і надійність. Але, як і будь-яка техніка, кухонні плити часто ламаються. І це стосується не тільки таких, а й плит інших типів.

Найслабше місце індукційних плит полягає в її конфорках. Якщо на неї упустити важкий предмет, то вона може тріснути і в цьому випадку буде потрібна заміна конфорок. Крім того, індукційна плита складається з великої кількості взаємопов’язаних вузлів та агрегатів, один з яких в будь-який момент може вийти з ладу.

Якщо Ваша індукційна плита перестала працювати, погано нагріває, прожарює їжу, то це вагомий привід звернутися в сервісний центр «Іф Сервіс». Ви можете залишити заявку по телефонам вказаним на сайті. При цьому потрібно вказати, що саме сталося з плитою, а також назвати її марку і модель. Наші майстри мають великий досвід роботи, а значить, Ви можете бути впевнені в їх професіоналізмі. Ми здійснюємо ремонт індукційних плит в Івано-Франківську недорого, якісно і оперативно.

Типові поломки індукційних плит та їх вирішення:

Індукційні плити і варильні панелі ламаються переважно через необережне поводження і природний знос деталей. Однією з найпоширеніших їх несправностей є тріщини на панелі. У цій ситуації необхідно якомога швидше провести заміну панелі. Виконати цю роботу якісно і швидко можуть наші майстри, які стикаються з подібною поломкою щодня.

Вартість заміни індукційної панелі складається виходячи з декількох факторів, в числі яких марка і модель плити, вартість нової вручений поверхні, складність і терміновість робіт. Перш ніж зробити заміну панелі, необхідно підібрати оригінальну, яка підійде для саме вашої плити.
Ремонт індукційних електроплит нашими майстрами проводиться безпосередньо на дому, що істотно заощаджує Ваші сили, нерви і гроші на її перевезення в майстерню. Якщо Ваша плита потребує складного і тривалого ремонту, то вам потрібно транспортувати її в наш сервісний центр , так як в деяких випадках для усунення поломки може знадобитися спеціальне обладнання.

Заміна панелі, як правило, проводиться протягом декількох годин. У деяких випадках термін зміни панелі може бути збільшений виходячи з обсягу і складності виконуваних робіт. Ми ремонтуємо індукційні плити всіх виробників, в тому числі марок Сіменс, Ханса, Гореньє, Бош і інші.

Друга за популярністю поломка плит є перегорання конфорки. У цьому випадку потрібна заміна спіралі. Індукційні панелі мають досить складну будову нагрівальних елементів, тому проводити будь-які роботи по їх заміні або ремонту своїми руками не рекомендується. Справитися з подібною роботою може тільки фахівець. Залишити заявку на виїзд майстра Ви можете в будь-який зручний для Вас час і день. Ми гарантуємо якісний ремонт плити за доступною ціною.

Як проводиться ремонт індукційних плит?

Ремонт індукційної плити проводиться нашими майстрами з використанням професійного устаткування, інструментів і оригінальних запчастин. Крім того, в своїй роботі ми використовуємо якісні витратні матеріали. При цьому вартість робіт не завищена і прийнятна для всіх людей, які хочуть відремонтувати плиту якісно і в максимально короткі терміни без зайвих витрат і втрати часу. Найчастіше в індукційних плитах потрібна заміна:

  • варочної панелі;
  • перемикача;
  • сенсорного датчика;
  • конфорки.

При поломці плити проводиться її повна діагностика, візуальний огляд. Після виявлення несправності майстер здійснює ремонт або заміну зношеної деталі. Потім проводиться перевірка працездатності обладнання. Крім того, Ви завжди можете отримати консультацію щодо правильного використання техніки.

Ми проводимо ремонт і заміну деталей індукційних плит всіх марок. Наприклад, Зануссі, Міллє, Електролюкс, Арістон і інші. У сервісного центру «Іф Сервіс» завжди є всі необхідні запчастини, які можуть стати в нагоді під час ремонту плити. Зв’язатися з нами Ви можете по вказаному на сайті телефону, або залишити заявку і уточнити тип несправності.

Ремонт індукційних плит в Івано-Франківську
5 (100%) 2 votes