встановлення світильників

Цю історію розповіла жінка, одному з майстрів, що  працює в нашій компанії, коли він прийшов до неї встановлювати люстру. Діло було так. Дама вже досить давно, пригледіла собі в магазині, нову – і звичайно дуже красиву, велику люстру.

Звичайно, першим нагальним питанням для неї, стало придбання цього експоната. Так, коштував він – не дуже дешево. Але, ось нарешті необхідна сума була зібрана, і героїня історії, вирушила за жаданої покупкою.

Попросивши свою подругу, володарку легкового автомобіля, допомогти з доставкою, вона була впевнена в тому, що основна частина шляху до нового дизайну, вже пройдена. Але не тут то було! Проте, що установка люстри справа клопітка- ніхто не задумався.

Приїхавши з подругою додому, щаслива власниця нової покупки, почала думати над тим ,  як краще люстру повісити. І на той період, ідеальним рішенням, їй здався варіант встановити люстру самостійно.

І ось, вона, за допомогою подруги, почала здійснювати цей грандіозний проект. Через тривалий час, періодично балансуючи на грані провалу, так як, щойно придбаний предмет кілька разів мало не впав – новий елемент дизайну був поставлений на своє місце. Зітхнувши з полегшенням, думаючи, що установка люстри пройшла успішно, жінка клацнула електричним вимикачем – і … нічого не сталося!

Більше мучитись з установкою люстри, у неї не було сил, і вона зателефонувала в нашу компанію “ІФ Сервіс”. Як виявилося, після перевірки майстра, установка люстри була виконана некоректно, і проводка електрики була просто не реалізована.

Зрозуміло протягом п’ятнадцяти хвилин, люстра була встановлена на своє місце, і яскраво переливалася всіма кольорами. Господиня мило посміхалася, радіючи вдалому і довгоочікуваному оновленню дизайну, а майстер поспішив на допомогу до інших нужденних.

Оцініть будь ласка