встановлення душових кабінок

Хоч би, якою  популярною не була  справжня ванна – в багатьох квартирах франківців, все частіше можна зустріти душові кабіни. Звичайно того, хто звик заповнити ванну піною, і ніжачись в ній, потягувати легкий коктейль, попихкуючи дорогою кубинської сигарою – установка душової кабіни, навряд чи припаде до смаку.

          Установка душової кабіни

Но для тих, хто готовий насолоджуватися коктейлем і сигарою, просто сидячи в кріслі – після легкого або контрастного душу, ідея встановити в своїй ванній кімнаті душову кабіну, знаходить реально окреслені форми. На жаль, планування більшості квартир житлового фонду, не дозволяють одночасно встановити і ванну, і душову кабіну – з цього доведеться вибирати.

Але, сам по собі, вибір варіанту не так і складний, тому що досить визначитись зі своїми індивідуальними уподобаннями, і правильна відповідь прийде сама по собі. Набагато важливіше в цій ситуації, вибрати майстра, який зможе зробити установку душової кабіни – і при цьому, не тільки нічого не зіпсувати, але і виконати своє завдання, з високим професійним рівнем.

Звичайно, можна спробувати заощадити, і звернутись до невеликих приватних бригад, послуги яких удосталь пропонує інтернет. Але давайте зробимо прості математичні розрахунки. Вартість душової кабіни, як правило починається від суми в одну тисячу доларів. А установка, професійними майстрами, коливається в районі ста доларів. Тобто, грубо кажучи, вона становить близько десяти відсотків від вартості.

Звичайно, ви можете зателефонувати «шабашникам», які відчайдушно  клянуться всім, чим тільки можна – що встановлять і за тридцять доларів, замість ста. Але, якщо вони, чимось зашкодять у вашій душовій кабіні, пред’являти претензії буде просто нікому! То чи не краще не ризикувати, і заплатити професіоналам?

Оцініть будь ласка