встановлення унітазаУ період розвиненого соцреалізму, такий нюанс як установка унітазу, мало кого особливо турбував. Головне що б він стояв, а як саме його встановив сантехнік – це вже, як то кажуть, витрати виробництва. Тим більше, що власне і сам виклик сантехніка, являв собою досить складний – і пов’язаний з рядом проблем процес.

                           Установка унітазу

В даний час ситуація дещо змінилася. Різноманітні моделі унітазів, в достатку з’явилися в продажу, в повній мірі можуть задовольнити найбільш затребувані дизайнерські ідеї. Але зі збільшенням можливих варіантів, ускладнився відповідно і технічний процес установки унітазу.

І як наслідок, вимоги до майстра сантехніка, зросли прямо пропорційно – збільшення можливих моделей. У зв’язку з підвищеними вимогами до якості, спроби скористатися послугами непрофесійних майстрів – як правило призводять до плачевних результатів. Ви можете сказати, що все це, не більше, ніж реклама своїх послуг, і це процес з яким впорається будь-хто. Давайте звернемося до фактів.

Ось короткий перелік тих робіт, які проводить професійний майстер:

Відключення унітазу
Демонтаж
Монтаж крана з фільтром
Вирівнювання підлоги
Буріння отворів для кріплень
Установка чаші
Збірка бачка
Установка бачка
Підключення гнучкого шланга
І це тільки основні позиції, які проводить професійний сантехнік. Задумайтесь, чи готові ви провести всі ці операції – самостійно. Або, все-таки краще, взяти в руки телефонну трубку – і набрати номер компанії, що надає професійні послуги з установки унітазу.

Оцініть будь ласка