встановлення змішувача

Наша компанія “Світ сервісу”, виконує  професійну установку змішувача на кухні або у ванній. Наші фахівці можуть встановити змішувач будь-якої моделі, на пластиковий або металевий водопровід. За роки роботи, ми цілком ознайомленні, як швидко і акуратно здійснити монтаж будь-якої сантехніки.

На перший погляд, встановити змішувач у ванній або на кухні нескладно і самому, але є досить багато нюансів. Залежно від конструкції, вони кріпляться до стіни, підлоги, до самої раковини або ванної. Останній варіант найскладніший, при знятті старого змішувача є шанс пошкодити ванну або тумбу раковини. Перша складність при заміні – наявність необхідного інструменту для акуратного демонтажу старого змішувача. Сучасні змішувачі, зазвичай не розраховані на монтаж або демонтаж, тільки за допомогою розвідного ключа або плоскогубців. Для того, щоб не пошкодити змішувач, при його установці або демонтажі, необхідно мати набір ключів для сантехнічних робіт, спеціальні герметизуючі матеріали  для усунення протікання, інструменти для роботи з пластиковим водопроводом та інше обладнання. Природно, такий набір є у дуже невеликої кількості домашніх майстрів.

Так само, крім необхідного інструменту, для правильної установки змішувача, потрібно володіти досвідом і навичками в області сантехнічних робіт, причому не установки раковини з сусідом, років так двадцять тому, а знанням особливостей монтажу сучасних моделей.

Змішувач можна встановити самостійно, але це трудомісткий і відповідальний процес. Якщо ви довірите монтаж професіоналам – ви можете не турбуватися про такі наслідки установки як:

– Переплутав кран холодної води з краном гарячої
– Підтікання змішувача
– Не щільно закріплений змішувач
– Пошкодження стіни, підлоги, раковини або ванною, в процесі монтажу або демонтажу.
– Пошкодження самого змішувача в процесі установки.
– Можливість прориву водопроводу після установки або в її процесі

Найбільша небезпека – якщо прорив водопроводу, в результаті неправильної установки, відбудеться під час вашої відсутності. У цьому випадку, сусіди нижче дуже не зрадіють безкоштовій воді. Або навпаки, будуть щасливі новому ремонту.

Навіщо вам ці складності? Зателефонуйте в компанію “ІФ Сервіс” і наші слюсарі, вони ж сантехніки, порадують вас швидким та якісним монтажем. А найголовніше, установка змішувача не проб’є діру ні в водопроводі, ні в сімейному бюджеті.

Чому саме ми, а не сусід, брат, сват, приватний майстер по оголошенню або компанія “Роги і копита” з однієї людини. Все елементарно, ми даємо гарантію на монтаж і готові нести відповідальність. Якщо ви запросили когось по оголошенню, зрозуміло, що  про це й мови власне не йде. Перевірити кваліфікацію “майстра”, заздалегідь ви не зможете, а в разі проблем, домогтися переробки або компенсації буде просто нереально. Ви просто купуєте кота в мішку.

Ми багато років на ринку, у нас велика кількість клієнтів, кожен третій з яких користується нашими послугами не вперше, і кваліфіковані майстри. Тому ми не працюємо за принципом – швидко заробити грошей із завищеними розцінками, і потім тихо зникнути.

 

Оцініть будь ласка