Несправності газових плит

У відділі госптоварів продається безліч порошків, гелів, розчинів, які ефективно розчиняють бруд і жир з будь-яких поверхонь. Ціна цих чудо – баночок висока, а гарантії, що це засіб допоможе відмити ручки, немає. Перш ніж спустошувати свій гаманець, спробуйте «копійчані» методи, які випробувані в народі і справляються з забрудненнями нітрохи не гірше ціною купівлі та дорогої хімії.

Нашатирний спирт

Пляшечка з нашатирним спиртом є в кожній аптечці. Гідроксид амонію на диво добре допомагає почистити плями з меблів, посуду, сантехніки, і навіть ювелірних прикрас. Говорячи про те, як очистити ручки плити, візьміть на замітку: потрібно використовувати не чистий нашатирний спирт, а краплі, які мають назву «нашатирно-анісові». Вдихаючи пари аміаку від нашатирного спирту, можна отруїтися. Краплі безпечні – їх не потрібно навіть розбавляти. Змочуємо ватку краплями, і протираємо забруднені регулятори. У важкодоступних місцях очистити ватною паличкою, змоченою в краплях. Якщо ви плануєте відмити ручки саме спиртом, то використовуйте розбавлений розчин з водою, в пропорції 1: 1.миття ручок плити

Лимонний сік

Концентрований лимонний сік розчиняє будь-який бруд. Вичавіть сік 1 лимона. Підготуйте непотрібну зубну щітку. Умочуючи щітку в лимонний сік, ретельно очистіть поверхню регуляторів плити на місцях забруднень. Якщо перемикач забруднений настільки, що на ньому багато дрібних не відмитих жирних крапок, то щітку опустити в харчову (НЕ кальциновану!) Соду і злегка потерти проблемне місце. Умочуйте щітку поперемінно в кислий сік і соду, щоб повністю почистити ручки. В кінці ручки промити губкою і чистою водою, щоб змити липкість соку і залишки соди.

Вологі серветки

Іноді для того, щоб очистити ручки, досить протерти їх кілька разів вологими серветками. До складу багатьох вологих серветок входить касторове масло і лимонна кислота, які ефективно видаляють забруднення. Це ощадливий метод очищення, як для регуляторів газової плити, так і для ваших рук. Намотавши вологу серветку на палець, ретельно обробіть і витріть поверхню ручок. Змінюйте серветку у міру забруднення. Після очищення витріть перемикачі від плити насухо чистою тканиною.

Оцет

Використання оцту підійде тільки для знімних ручок від плити. Він розчинить сильні в’їдливі забруднення, усуне бактерії і неприємний запах. Потрібно регулятори зняти і скласти в маленьку каструлю або ківш. Змішати 200 мл оцту і 700 мл води. Залити розчином ручки. Поставити на середній вогонь, довести до кипіння. Кип’ятити 7-10 хвилин. Воду злити в раковину, дати охолонути ручкам. Висушити і витерти насухо, встановити назад на панель плити.

Господарське мило

Міцний мильний розчин з господарського мила добре очистить ручки від жирних липких розлучень і бруду. 50 г мила натерти на дрібній тертці. Змішати з 100 мл крутого окропу.
Якщо регулятори знімні, то їх слід замочити в мильному розчині на ніч. Через 8-10 годин протерти їх губкою і прополоскати в чистій воді. Незнімні ручки потрібно почистити за допомогою жорсткого боку губки. Опускаючи губку в розчин, відмити забруднення.
По закінченню чищення протерти ручки вологою тканиною, дати повністю висохнути.

Якщо ваша плита підключена до електромережі, перед чищенням вимкніть її від електроживлення. Протирайте ручки після кожного приготування їжі, тоді на них не буде накопичуватися бруд, ваша плита буде завжди в чистоті і порядку.


Якщо у вас зламалась газова плита,- звертайтеся в нашу компанію ” Іф Сервіс “, будемо раді вам допомогти. Ми виконаємо ремонт будь-якої плити у вас вдома з умовою, що ви проживаєте в Івано – Франківську або в області. Викликати майстра додому або  в офіс можна за цими номерами :  (068) 189 94 96; (050) 246 24 16

Оцініть будь ласка